POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA

Coworking

Niejednokrotnie bywa, że nowych podmiotów nie stać na wynajem biura bezpośrednio na cały miesiąc. W innym wypadku w danych branżach nie ma konieczności by płacić za biuro w okresie miesięcznym, ponieważ potrzebujemy go stosunkowo rzadko. Tak najczęściej bywa w branżach, które pracują w terenie, np. w branżach fotografii, dziennikarstwa, tłumaczenia, oprogramowania, grafiki, doradztwa i innych zawodów.  Zatem, Coworking jest idealnym rozwiązaniem dla wolnych zawodów lub osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
Coworking polega na możliwości  pracy w warunkach biurowych bez konieczności samodzielnego wynajmu powierzchni biurowej. Pozwala na znaczne obniżenie kosztów prowadzonej działalności, a co za tym idzie na formę optymalizacji kosztów. Zapraszamy rodziców „z pociechami”, którzy mogą pozostawić dzieci pod opieką naszej kadry , a także każdego kto chciałby dołączyć do dynamicznie rozwijającej się społeczności coworkingowej. Wynajęcie stanowiska pracy to także okazja do wspólnej pracy w skupieniu i odpowiedniej atmosferze.
Nasza siedziba znajdują się w Katowicach z bardzo dobrym dojazdem, szczególnie z autostrady i innych dróg szybkiego ruch. Coworking jest także doskonałym sposobem na wynajem biurka na godziny w obcym mieście – dobre wyjście, jeśli potrzebne jest szybkie dokończenie danej pracy. Nasze pracownie można wynajmować na godziny lub w abonamencie tygodniowym lub miesięcznym.U nas

Wygodne miejsce do pracy z dostępem do internetu.,
Drukarka, ksero oraz skaner,
Materiały biurowe,
Kawa, herbata oraz napoje;
Sala konferencyjno – szkoleniowa,
Obsługa personalna spotkań.
Kącik dziecięcy z profesjonalną opieką naszej kadry.


Sale Szkoleniowe

Dysponujemy dwoma salami szkoleniowymi wielkości 50mkw oraz 45mkw w pełni wyposażone w tym projektor oraz flipchart z przeznaczeniem do obsługi 25 osób. W cenie obsługa recepcyjna gości.